| Số mẫu | S0926-044 |
|---|---|
| Điều trị bề mặt | thép |
| Sử dụng | Xây Dựng Vật Liệu Xây Dựng |
| Mô hình | giọt nước mắt |
| Thể loại | SGCC, DX51D, DC03 vv. |
| Products | Spring Steel Strip |
|---|---|
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Elongation | 18-25% |
| Width | 600-1500 Mm |
| Usage | Building Construction Material |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanized |
| Treatment | Galvanized |
| Hardness | Full Hard |
| Weight | 3-8MT |
| Elongation | 18-25% |
|---|---|
| Coatingweight | 40-275 G/m² |
| Tensile Strength | 270-500n/mm2 |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Width | 600-1500 Mm |
|---|---|
| Tensile Strength | 270-500n/mm2 |
| Edge | Slit Edge |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Packages | Standard Package |
| Standards | ASTM, GB, JIS |
|---|---|
| Specification | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Pattern | Tear Drop |
| Grade | SGCC, DX51D,DC03 Etc. |
| Finish | No.1 No.3 No.4 HL 2B BA 4K 8K 1D 2D |
|---|---|
| Delivery Condition | Sea Transportation |
| Elongation | 18-25% |
| Products | Spring Steel Strip |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Độ dày chất nền cuộn lạnh | ≥0,41mm |
|---|---|
| Đặc điểm kỹ thuật về chiều rộng cơ chất cuộn lạnh | 1200mm |
| Including metallized layer, the thickness after painting | ≥0.46mm |
| Impact energy | Not less than 9J |
| American Standard/European Standard | ASTM A792M |
| Ứng dụng | Xây dựng, lợp mái, công nghiệp, đóng tàu |
|---|---|
| Bờ rìa | rạch cạnh |
| Sở hữu | Sở hữu |
| Vật liệu | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Độ dày | 0,12mm-30mm |
| Mô hình NO. | Dx51d/Dx52D/SGCC |
|---|---|
| Ứng dụng | Tấm chứa |
| Bờ rìa | rạch cạnh |
| Sở hữu | Sở hữu |
| Vật liệu | Dx51d/Dx52D/SGCC |